aktualizováno: 22.01.2017 23:01:00 

Chovatelská stanice DAIBO - FCI

10/2007

 28.10.2007 - přidány fotky, jak Mateo slavil své 1. narozeniny


27.10.2007 - přidány fotky z dnešního klubového setkání

27.10.2007 - náš Norman dnes vyhrál svůj první pohár - ve velké konkurenci v Baby Handlingu získal 1. místo

27.10.2007 - zde jsou vítězové dnešních klubových soutěží, které se konaly na klubovém setkání v Žižicích - všem moc gratulujeme:

Soutěže o nejlepší předvedení: Baby Handling - Norman Ksiezyc Pamiru, Junior Handling - Akbar Badoza, Open Handling - Gyrdan (SAO)

Soutěže Super povaha: 1. stupeň - Taťjana Lištička, 2. stupeň - Arsa Baintha Brakk, 3. stupeň - se nekonal, 4. stupeň - Durmush z Linkova dvora (SAO)

Reportáž z klubového setkání bude brzy přidána


25.10.2007 - dnes slaví náš kocourek Mateo své první narozeniny!


23.10.2007 - přidány fotky Matisse z Klubové výstavy konané dne 29.09. - děkujeme za ně Monice Švarcové!


21.10.2007 - přidána spousta novinek: konečně vyhodnoceny anketky, nový dotaz + odpověď v poradně a aktualizována tabulka "Kam plánujeme jet" do konce tohoto roku


15.10.2007 - přidána reportáž o bonitaci, tentokrát v oficiálním znění, které je určené pro časopis Planeta zvířat, objevit  by se tam měla v příštím čísle


14.10.2007 - přidány aktuální fotky Nashi, sestry Normana - děkujeme Kasii Sokolowské!

14.10.2007 - přidány další fotky z bonitace - jak se Unikát zabavil:-) - za fotky děkujeme Evě Červené!


13.10.2007 - přidána spousta fotek z dnešní bonitace - nafotila jsem přes 100 fotek a toto je výběr toho nejlepšího, kdy jsem se snažila vybrat ty nejlepší fotky všech účastníků s kavkazáky, brzy přibude i reportáž


12.10.2007 - přidány fotky do fotogalerie "Naše příbuzenstvo"


08.10.2007 - přidány výsledky z včerejší mezinárodní výstavy - děkujeme za zapsání Evě Červené!


03.10.2007 - přidán slibovaný článek "Jak fotit psa"

03.10.2007- zde jsou vítězové 1. ročníku soutěží povah "Čechy vs. Morava" - všem vítězům MOC GRATULUJEME!

I. stupeň:
1. Cageri z Darganova dvora (M)
2. Arka Atlyn-Depe (Č)
3. Colchic z Darganova dvora (M)
4. Benito Zlatá louka (M)

II. stupeň:
1. Opál Lištička (Č)
2. Bred Zlatá studánka (Č)
3. Omar Ri-Vě-Gu (M)
4. Alla (M)

III. stupeň:
1. Nicole Lištička (Č)
2. Berenis Baintha Brak (Č)
3. Atilla z Třtického dvora (M)
4. Boris Dachvoj (M)

IV. stupeň:
1. Matiss Lištička (Č)
2. Brutus Tenzgi Chau (M)
3. Grizzly Groza z Azgiru (Č)
4. Eshret Durmush (Č)


01.10.2007 - přidány aktuální fotky Unikáta

01.10.2007 - doplněna reportáž z obou uplynulých výstav (Speciální a Klubová KRaAOP)

01.10.2007 - přidány výsledky z Klubové výstavy KKPP konané včera - děkujeme moc Lídě Švecové za zapsání

TOPlist